Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Obrázky FAQ Manuály

OneDrive for Business predstavuje bezpečné a spoľahlivé cloud úložisko. Umožňuje v reálnom čase zálohovať si vašu prácu (dokumenty, projekty, fotografie a pod.) do cloudu, a tak aj v prípade poruchy alebo straty zariadenia nestratíte kontinuitu vo vašej práci. Vaše online súbory môžete zdieľať s ľuďmi vo vašej firme ako aj mimo nej. K dispozícii máte 1 TB dátového priestoru (pre 1 užívateľa), aby vaša spolupráca s kolegami či obchodnými partnermi bola efektívna. Dokumenty uložené v službe OneDrive for Businesss môžu upravovať viacerí užívatelia v jednom čase naraz. Každý súbor sa ukladá po verziách, preto nikdy nestratíte prehľad o uskutočnených zmenách v súbore.

Okrem toho všetky súbory sa synchronizujú s klientom v počítači či v smartfóne, vďaka čomu máte svoju prácu vždy k dispozícii.

Súčasťou licencie OneDrive for Business nie je žiadna Office 365 aplikácia pre inštaláciu do počítača (iba online aplikácie). Ak máte záujem aj o Office aplikácie, skúste sa pozrieť na plány Business Essentials, Business, Business Premium, Enterprise E1, Enterprise ProPlus, Enterprise E3, ktoré v sebe zahŕňajú aj aplikácie pre vašu kanceláriu ako aj OneDrive for Business.

Okrem toho získate mnoho ďalších aplikácií a funkcií pre efektívnu kolaboráciu - pozri porovnanie plánov Office 365.

  • O365OneDrive image 1
  • O365OneDrive image 2