Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Obrázky FAQ Manuály

 

 

Vd'aka službe CloudNet bude správa vašej sieťovej infraštruktúry jednoduchá ako nikdy predtým.

CloudNet je koncept cloudovej „Network-as-a-Service“ služby zameranej na užívateľov, ktorí kladú dôraz na maximálnu jednoduchosť implementácie a prevádzky, zároveň však nechcú robiť kompromisy pri škálovateľnosti a robustnosti „enterprise” vlastností, ktoré potrebujú využívať.Stačí pripojiť ktorékoľvek sieťové zariadenie CloudNetu do napájania, zabezpečiť spojenie s internetom a všetko ostatné je už záležitosťou veľmi intuitívneho grafického portálu, prostredníctvom ktorého spravujete celú sieťovú infraštruktúru.

Už žiadne konfigurácie prostredníctvom riadkových príkazov (CLI), žiadne špeciálne školenia na rôzne typy zariadení a ich verzie softvérov. Vaším jediným nástrojom na správu celej siete vrátane koncových užívateľských staníc môže byť webový prehliadač.

 

Získajte dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo vašej sieti.

 Dobrá aplikačná viditeľnosť bola spravidla vždy doménou nákladných nadstavbových softvérov a často aj hardvérov. Nie však v prípade CloudNetu – tu je aplikačná analýza súčasťou všetkých sieťových produktov zdarma, bez akýchkoľvek nákladov navyše.

S unikátnou detailnosťou budete môcť identifikovať a monitorovať, ktoré aplikácie sa vo vašom prostredí využívajú, aké typy zariadení, operačných systémov a užívateľov sa pripájajú k vašej sieti, kto, kedy a koľko prenosového pásma “spotreboval” a či sa užívatelia správajú v súlade s firemnými pravidlami. Podľa toho môžete doslova pár kliknutiami vytvárať nové politiky podľa vlastných kritérií, či už viazané na konkrétnych užívateľov, typ zariadení, čas a spôsob pripojenia a mnoho iných kombinácií.

  •  image 1
  •  image 2