Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Manuály

Exchange Online (Plan1) vám sprístupní mailovú schránku s kapacitou 50 GB na 1 používateľa a umožní zvoliť si e-mailovú adresu s vlastnou doménou. K e-mailom môžete pristupovať so všetkých vašich zariadení vrátane smartfónu či tabletu alebo online z webového prehliadača bez nutnosti inštalácie mailového klienta.

Vďaka e-mailovej službe Exchange Online získate vysokú mieru bezpečnosti a spoľahlivosti (SLA na úrovni 99.9%) pretože vaša mailová komunikácia je zašifrovaná a chránená pred spamom a malwerom. Nadštandardná veľkosť odosielaných e-mailov až 150 MB umožní efektívnu komunikáciu a výmenu súborov.

V rámci firmy môžete zdieľať spoločnú databázu kontaktov, aby každý zamestnanec mal vždy poruke aktuálne údaje. Zorganizovať míting a overiť dostupnosť kolegov už bude jednoduché vďaka zdieľaným kalendárom v Outlooku.

Okrem toho získate mnoho ďalších funkcií pre efektívnu kolaboráciu - pozri tabuľku nižšie.

Súčasťou licencie Exchange Online (Plan 1) nie je žiadna Office 365 aplikácia. Ak máte záujem aj o Office aplikácie, skúste sa pozrieť na plány Business Essentials, Business Premium, Enterprise E1, Enterprise E3, ktoré v sebe zahŕňajú aj Exchange Online (Plan 1).