Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Obrázky FAQ Manuály

Čo je to Office 365?

Spoznajte plány Office 365, využívajte známe aplikácie Word, Excel či Powerpoint na všetkých svojich zariadeniach ako aj online. Spoľahnite sa na výhody cloudu a získajte moderný spôsob spolupráce a komunikácie vo vašej firme vďaka profesionálnemu mailu so zdieľaným kalendárom a možnosťou rezervácie napr. miestnosti alebo prezentačnej techniky. Zálohovanie vašich pracovných dokumentov do cloudu vám umožní prístup k vašim dokumentov odkiaľkoľvek: na cestách mimo pracoviska, z domu, ako aj z rôznych zariadení. Zjednodušte si svoju prácu, neposielajte desiatky e-mailov, ale zdieľajte dokumenty online a umožnite ich úpravy v reálnom čase.

Microsoft Office aplikácie tak ako ich poznáte

Plány Office 365 sú vyskladané podľa vašich potrieb. Môžete sa spoľahnúť na vždy aktuálnu verziu vášho kancelárskeho balíka Office (Word, Excel, Powerpoint a pod) nainštalovaného na všetkých vašich zariadeniach (PC/Notebook/Tablet/Smartphone) bez ohľadu na ich operačný systém.

Vaše dáta vždy online a v bezpečí

Súčasťou plánov Office 365 je 1 TB ukladacieho priestoru v cloude - OneDrive for Business. Umožňuje v reálnom čase zálohovať si vašu prácu (dokumenty, projekty, fotografie a pod.) do cloudu, a tak aj v prípade poruchy alebo straty zariadenia nestratíte kontinuitu vo vašej práci. Vaše online súbory môžete zdieľať s ľuďmi vo vašej firme ako aj mimo nej. So svojim tímom budete vždy perfektne zosynchronizovaní vďaka chatu, či konferenčným videohovorom v HD rozlíšení - Skype for Business a e-mailovej komunikácii so zdieľaným kalendárom či kontaktmi - Exchange Online.

Office 365 Enterprise E1

Základný plán balíka Office 365 je zameraný na modernú, online spoluprácu vo firme či organizácii, ktorú vám zabezpečí mailová schránka Exchange Online a online úložisko OneDrive for Business. Na úpravu vašich dokumentov môžete využívať iba online aplikácie Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook.

Exchange Online (Plan1) vám sprístupní mailovú schránku s kapacitou 50 GB na 1 používateľa a umožní zvoliť si e-mailovú adresu s vlastnou doménou. V rámci firmy môžete zdieľať spoločnú databázu kontaktov, aby každý zamestnanec mal vždy poruke aktuálne údaje a mohol sledovať a rezervovať využívanie zdrojov (mítingové miestnosti, projektory, služobné autá a pod.).

Zorganizovať míting už bude jednoduché vďaka zdieľaným kalendárom v Outlooku, či videohovorom cez Skype for Business.

K dispozícií máte 1 TB dátového priestoru (na 1 používateľa) v službe OneDrive for Business pre efektívnu spoluprácu s kolegami či obchodnými partnermi. Dokumenty môžu upravovať viacerí užívatelia v jednom čase.

Okrem toho získate mnoho ďalších aplikácií a funkcií pre efektívnu kolaboráciu - pozri porovnanie plánov Office 365.

 

  • O365E1 image 1