Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Obrázky FAQ Manuály

Ochrana všetkých počítačov, smartfónov, tabletov a serverov na viacerých platformách

 

Zabezpečte svoju sieť a chráňte koncové zariadenia (počítače, smartfóny, tablety a súborové servery) pred novými hrozbami a krádežou údajov pomocou riešenia zabezpečenia, ktoré možno jednoducho ovládať pomocou jednej konzoly. 

 

Nezáleží na tom, či sa váš biznis práve rozbieha, alebo ste už na trhu etablovaní. Od  bezpečnostného softvéru, ktorý používate vo firme každý deň, očakávate, že sa bude ľahko spravovať a bude spoľahlivo fungovať. Preto sme vytvorili ESET Business Solutions, komplexné riešenia pre firmy od 5 zariadení. Zverte vašu

počítačovú bezpečnosť do rúk spoločnosti ESET, priekopníka antivírusovej ochrany s viac ako 30-ročnou históriou.

 

ESET ENDPOINT PROTECTION STANDARD je základným produktovým balíkom v rámci rady Eset Business Solutions. Balík ESET ENDPOINT PROTECTION STANDARD (Telekom Edícia) obsahuje nasledujúce produkty:

Endpoint Antivirus

ESET Endpoint Antivirus for Windows

ESET Endpoint Antivirus for macOS


Poskytuje spoľahlivú ochranu pred vírusmi a spywarom bez ohľadu na to, či používate Windows alebo macOS. Naša oceňovaná ochrana pred phishingom chráni citlivé firemné údaje, ako používateľské mená a heslá, pred falošnými webovými stránkami. Riešenie obsahuje aj ďalšie pokročilé technológie, ako skenovanie s podporou cloudu, správa zariadení a mnoho ďalších.
 

Mobile Security

ESET Endpoint Security for Android

ESET Mobile Device Management for Apple iOS


Proaktívna technológia ESET NOD32®, ktorá je optimalizovaná pre mobilné platformy, poskytuje ochranu aplikácií a súborov na zariadeniach Android v reálnom čase. Zahŕňa aj anti-phishing a kontrolu aplikácií. Do zariadení iOS možno na diaľku odosielať nastavenia a obmedzenia nazvýšenie zabezpečenia firemných zariadení. Funkcia Anti-Theft umožňuje na diaľku zamknúť a odomknúť zariadenia Android a iOS alebo z nich vymazať všetky údaje.

 

Virtualization Security

ESET Virtualization Security for Vmware


Bez ohľadu na to, či používate produkty VMware alebo iné riešenie virtualizácie, môžete sa spoľahnúť na ochranu ESET, ktorá zabezpečí vaše virtuálne počítače. Vďaka riešeniu ESET Shared Local Cache a ochrane prostredníctvom bezpečnostného produktu ESET využívajúceho agenta získate výrazne rýchlejšiu kontrolu systému.

 

File Security

ESET File Security for Microsoft Windows Server

Ochrana pred vírusmi a spywarom eliminuje všetky typy hrozieb rootkitov a červov. Pokročilá kontrola pamäte monitoruje správanie škodlivých procesov, zatiaľ čo voliteľná kontrola s podporou cloudu zabezpečuje ešte vyšší výkon a lepšiu detekciu.
 

Remote Management

ESET Remote Administrator


Bez ohľadu na to, či používate zariadenia so systémom Windows, macOS alebo Linux, či virtuálne počítače a smartfóny, môžete zabezpečenie firmy spravovať z jedného miesta. Po nainštalovaní bezpečnostného softvéru na diaľku získate okamžitý prehľad o zabezpečení siete.
 

Tri dobré dôvody, prečo sa spoľahnúť na ESET Business Solutions
 

 Jednoduché a zrozumiteľné riešenie

 ESET Business Solutions si môžete poskladať ideálnu ochranu pre zariadenia podľa vašich aktuálnych potrieb a pokryť tak bezpečnosť na všetkých podporovaných platformách (Windows, Mac, Linux) a zariadeniach (počítače, smartfóny, tablety a servery).

 

Nízka záťaž systému

Naše riešenia vytvárame s dôrazom na čo najmenší vplyv na systém, aby dokázali bez problémov fungovať aj na staršom hardvéri a šetrili tak náklady spojené s nákupom nového vybavenia. Programové aktualizácie sú veľmi malé a je možné ich stiahnuť prostredníctvom centrálneho mirror servera.

 

Nenáročná administrácia

Nenáročná inštalácia, konfigurácia a manažment bezpečnostného softvéru z jedinej konzoly. S webovou konzolou ESET Remote Administrator dokáže celú bezpečnosť vašej firmy riadiť jeden človek. Navyše s ESET konzolou License Administrator môžete riadiť využívanie vašich licencií v reálnom čase, na diaľku a z jedného miesta. 

 

  • ESET image 1
  • ESET image 2
  • ESET image 3
  • ESET image 4
  • ESET image 5