Prihlásenie
Košík je prázdny

INFO o aplikácii

Informácie... Obrázky FAQ Manuály

Telekom Fleet

Cieľom ponúkaného riešenia je zabezpečiť komplexný systém monitorovania vnútrofiremnej dopravy s online sledovaním polohy, pohybu, stavu jednotlivých vozidiel a generovania automatickej knihy jázd. Systém kladie hlavný dôraz na sledovanie a sprehľadnenie informácií týkajúcich sa rozúčtovania PHM a spotrieb paliva vrátane všetkých potrebných doplnkových údajov.

Vďaka tejto službe máte svoj vozový park plne pod kontrolou a šetríte náklady za jeho prevádzku. Navyše, vaše dáta sú uložené v zabezpečenom TelekomCloude a dokonale chránené pred krádežami.

Šetrenie firemných nákladov
So službou Telekom Fleet šetríte náklady na prevádzku autoparku až do výšky 40 %. Aj vďaka zníženiu nákladov na administráciu služobných ciest, zvýšeniu vykazovania súkromných jázd až o 70 % alebo kontrole spotreby paliva.

Úspora času
Samozrejmosťou je tiež prehľad o pohybe vašich vozidiel a zvýšenie ich vyťaženosti. Sledovanie vykazovania najazdených kilometrov ušetrí váš čas pri vykonávaní operatívnych činností.

Zvýšenie efektivity práce
So službou prichádza aj zmena zamestnaneckého správania a myslenia, navyše službu Telekom Fleet je možné integrovať s existujúcimi firemnými systémami a aplikáciami. Môžete ju tiež jednoducho prepojiť s navigáciou vo vozidle alebo s aplikáciou v tablete.

Aktuálny prehľad
Vďaka aplikácii získate prehľad nielen o svojom vozovom parku, ale tiež o zákazníkoch, zamestnancoch a využívaní pracovných prostriedkov. Telekom Fleet ponúka viac ako 100 druhov reportov.

Pre koho je služba Telekom Fleet určená?

  • Nákladné vozidlá
  • Osobné vozidlá
  • Autobusová a železničná doprava
  • Stroje a zariadenia

 

  •  image 1